درباره مجموعه باغ تالار سوران

درباره مجموعه باغ تالار سوران

مجموعه تشریفاتی سوران با سابقه ای درخشان و استفاده ازمتد علمی و تجربی در زمینه های برگزاری مجالس عروسی، نامزدی، ولیمه، همایشهای مدیران، نمایشگاه، و مراسم ختم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.
باغ تالار سوران با کادری مجرب درزمینه مهندسی مراسم (تخصیص منابع، مدیریت زمان، مدیریت هزینه، طراحی ازپیش تعیین شده و.....) تمامی تلاش خود را در اجرای دقیق مراسم طبق خواسته شما عزیزان می کند. رضایت صاحبان مراسم و مهمانان عزیزشان مایه آرامش و خرسندی ما خواهد بود.

تالار پذیرایی مجموعه تشریفاتی سوران
تصاویر مربوط به سالن های باغ تالار سوران
 

هدف ما تنها به یادگار گذاشتن شبی فراموش نشدنی همراه با آرامش کامل برای شما عزیزان است. هنرما تخصص ماست و تخصص ما آفرینش است از آنچه در رویاهای شماست. مجموعه تشریفاتی باغ تالار سوران با هوائی پاک در ۱۰۵۰۰ متر مساحت و با ۵۰۰۰ متر فضای سبز بسیار زیبا و آرام.

آلاچیق ها و فضای سبز بسیار زیبا و آرام در مجموعه تشریفاتی سوران
تصاویر محیط باغ تالار سوران

مجموعه تشریفاتی سوران دارای دو سالن مجزا و لوکس به مساحت ۱۰۰۰ متر برای آقایان و خانمها و فضای سنتی دلنشین به همراه چایخانه سنتی و محیطی بدور از سرو صداهای شهری است. این مجموعه با دیزاین ها و قسمت های مختلف و متنوع خود به شما این امکان را میدهد که انتخابی طبق متدهای روز دنیا داشته باشید. همچنین این مجموعه با امکاناتی نظیر ۲۰۰ متر آشپزخانه بهداشتی و مدرن و پارکینگ اختصاصی کار را هم برای صاحبان مراسم و هم برای مهمانان راحتتر کرده است.

چایخانه سنتی مجموعه تشریفاتی سوران
چایخانه سنتی باغ تالار سوران

مدیران تحصیل کرده این مجموعه با توانمندی و ۲۵ سال تجربه، روز خاطره انگیز رویاهای شما را فراهم خواهند نمود.ما به شما کمک می کنیم براساس بودجه، افکار، ایده ها، باورها و رویاهای خود بهترین شب زندگیتان را برنامه ریزی کنید.

بخش گالری تصاویر، به شما کمک میکند، نمایی از بخش های مختلف مجموعه تشریفاتی و خدماتی که توسط این مجموعه ارائه می شود را قبل از تصمیم گیری و امضاء قرارداد، پیش روی شما ورق می زند.

منوها و پکیج های این مجموعه بر اساس بودجه ها و امکانات مختلف صاحبان مراسم در نظر گرفته شده اند.

مشاهده منوها و لیست قیمت


اطلاعات تماس با مجموعه باغ تالار سوران

 

آدرس : اتوبان تهران کرج ، بعد از چیتگر ، خیابان وردآورد
  ( مشاهده نقشه گوگل )

تلفن های تماس : ٠٢١٤٤٩٨١٠٩٠

مشاوره رایگان :   ۰۹۱۲۸۹۳۴۲۰۷  - ٠٩١٢٣٩٩٩٣٩٩

هماهنگی بازدید : ٠٩١٢٣٩٩٩٣٩٩ - ٠٩١٢١١٢٧٧٨٠